(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Blog higieny

Blog higieny

Blog higieny
Blog higieny na temat utrzymania czystości, artykułów higienicznych, środków czyszczących i dezynfekujących, przewijaków, środków do zwalczania wirusów, wózków do sprzątania, suszarek do rąk i nie tylko.


Dowiedz się więcej na naszym blogu i nie przegap ciekawych
nowości i promocji.

Czy środek do dezynfekcji rąk i mydło na bazie alkoholu zabijają koronawirusa?

05-10-2020Wyświetleń: 138
Alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk. Czy środek do dezynfekcji rąk i mydło na bazie alkoholu zabijają koronawirusa?

Epidemia koronawirusa COVID-19 stawia kraj - i świat - w stan najwyższej gotowości. W tej chwili zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby jest tak proste, jak utrzymanie wysokich standardów higieny. Oznacza to, że regularne mycie i odkażanie rąk nigdy nie było ważniejsze. Ale czy zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa jest naprawdę tak proste, jak stosowanie środka do dezynfekcji rąk i mycie rąk?

Co to jest COVID-19?
Koronawirusy to rodzina wirusów, które po raz pierwszy odkryto w latach 60. COVID-19, czyli nowy koronawirus, to obecnie szczep rozprzestrzeniający się na całym świecie. To choroba układu oddechowego, która atakuje płuca.
Przeczytaj całość

Czy wiesz że Twój telefon komórkowy ma więcej zarazków niż toaleta?

05-10-2020Wyświetleń: 142
Bakterie na telefonie
Telefony komórkowe są tak powszechną częścią codziennego życia, że ​​większość z nas nawet nie myśli o tym, jak często sobie z nimi radzimy. Przeciętny człowiek dotyka telefonu dziesiątki razy dziennie, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Badania wykazały, że wielu z nas nie docenia tego, jak brudne mogą być nasze telefony.

Ile bakterii jest w Twoim telefonie?
Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile bakterii gromadzi się w telefonie - i jak szybko się to gromadzi.

A więc, ile bakterii jest teraz w Twoim telefonie i czy jest to coś, o co powinieneś się martwić?
Przeczytaj całość

Jak odmienić swoją toaletę w pracy?

05-10-2020Wyświetleń: 119
Wyposażenie toalet publicznych
Miejsce pracy powinno być zorganizowanym, higienicznym i przyjaznym miejscem dla firm. Jednak dla wielu z nas wydaje się, że w łazience o tym zapomniano, co skutkuje ponurą i niezbyt zachęcającą przestrzenią. Jest jednak kilka prostych zmian, które możesz wprowadzić w ogólnym wyglądzie i czystości swojej łazienki, co pozwoli na znacznie ładniejsze pomieszczenie, które będzie odzwierciedlać resztę miejsca pracy.
Przeczytaj całość

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?

05-10-2020Wyświetleń: 149
Jak wybrać automatyczny dozownik do środków dezynfekcyjnych do rąk

Coraz więcej szpitali, szkół i firm decyduje się na automatyczne dozowniki mydła do rąk i / lub środków dezynfekujących w toaletach, aby zachować zdrowsze środowisko. Technologie toalet bez użycia rąk, takie jak automatyczne dozowniki mydła, stają się coraz bardziej popularne ze względu na korzyści dla zdrowia.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl