(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Blog higieny2 » Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?

Data dodania: 05-10-2020 Wyświetleń: 150
Wybór odpowiedniego dozownika automatycznegoAutomatyczne dozowniki używane do dostarczania środków odkażających pracownikom lub personelowi w miejscu pracy są najlepszą opcją. Dzięki automatycznemu dozownikowi środka odkażającego w miejscu pracy wielu pracowników prawdopodobnie poświęca czas na utrzymanie rąk w czystości.


Główne cechy automatycznych dozowników środków do dezynfekcji rąk

Środki dezynfekujące do rąk zapewniają wygodną metodę czyszczenia rąk bez konieczności używania zlewu i bieżącej wody. Szybko rozpuszczalne roztwory odkażające zabijają bakterie na dłoniach użytkowników, zapobiegając rozprzestrzenianiu się chorób, a następnie rozpraszają się, zmniejszając potrzebę spłukiwania wody lub produktów papierowych do suszenia rąk. Umożliwia to operatorom umieszczenie stacji do dezynfekcji rąk w dowolnym miejscu bez konieczności instalowania hydrauliki lub innych akcesoriów.

Bakterie mogą przenosić się między ludźmi na wszystkich typach powierzchni - klamkach drzwi, blatach, poręczach itp. Automatyczny środek dezynfekujący do rąk to dobry sposób na ochronę rąk przed potencjalnie niebezpiecznymi bakteriami, bez względu na to, gdzie napotkają Cię goście. Jednostki te są również doskonałym sposobem na umycie rąk przez gości po skorzystaniu z przenośnej toalety.
 

Rodzaje bezdotykowych dozowników do środków dezynfekujących

Dozowniki do dezynfekcji rąk montowane na ścianie i na stojaku służą temu samemu celowi: zapewniają gościom i pracownikom szybki sposób na umycie rąk po dotknięciu potencjalnie zanieczyszczonej powierzchni. Jednostki odkażające montowane na ścianie są bardziej stabilne i zajmują mniej miejsca niż stojaki do dezynfekcji rąk, a jeśli spodziewasz się, że będziesz potrzebować odkażacza do rąk w jednym miejscu przez długi czas, zdecydowanym wyborem są jednostki naścienne. Jednak stojaki do dezynfekcji rąk mają tę zaletę, że są przenośne. Jeśli masz mobilny model biznesowy, stojak na dozownik środka dezynfekującego do rąk jest nieoceniony w zapewnianiu odpowiednich opcji odkażania niezależnie od tego, gdzie ustawisz swój stojak.

Jeśli prowadzisz zakład z przenośnymi toaletami, Twoi goście z pewnością docenią zestaw środków do dezynfekcji rąk poza tym obszarem. Ponadto goście mogą chcieć opcji mycia rąk po jedzeniu, więc ciężarówki z jedzeniem i wózki koncesyjne mogą również dobrze wykorzystać dozownik. Placówki opieki zdrowotnej zawsze mogą korzystać z dodatkowych opcji sanitarnych, ponieważ w środowiskach opieki zdrowotnej czają się szczególnie niebezpieczne bakterie. Kina, hale sportowe i inne miejsca publiczne mogą korzystać ze środka do dezynfekcji rąk w strategicznych miejscach.
 
Automatyczne dozownik płynu do dezynfekcji rąk - widok wewnętrznyBezdotykowy dozownik środkó do dezynfekcji rąkDozownik do płynów do dezynfekcji rąk ze stali nierdzewnej

Jak działa automatyczny dozownik do rąk

Dozowniki środka do dezynfekcji rąk zapewniają odmierzoną ilość środka do dezynfekcji rąk, aby zapobiec marnotrawstwu. Występują w modelach ściennych i podłogowych dla wygodnego dostępu, a także mogą być wypełnione środkiem do czyszczenia rąk lub mydłem do rąk. Są powszechnie stosowane w toaletach, korytarzach, drzwiach i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu, w których prawdopodobne jest narażenie na bakterie i zarazki.
 

Gdzie znajduje zastosowanie automatyczny dozownik płynów dezynfekujących do rąk

Dozowniki automatyczne są idealne do użytku w biurach, szkołach, magazynach, obiektach gastronomicznych, zakładach produkcyjnych i nie tylko. Trwała konstrukcja z tworzywa sztucznego. Duże okno witryny umożliwia łatwe uzupełnianie i może być używane do wyświetlania łatwych do przesuwania kart z okienkiem identyfikacyjnym produktu (w zestawie). Najlepsza technologia dozowania zmniejsza ryzyko przeciekania zaworów. Automatyczna obsługa bez użycia rąk dla lepszej higieny rąk. Cichy, mocny dozownik zasilany baterią wykorzystuje cztery baterie C (w zestawie), co zapewnia dłuższą żywotność. Dozownik o dużej pojemności 1000 ml pomaga ograniczyć konserwację

Coraz więcej szpitali, szkół i firm decyduje się na automatyczne dozowniki mydła do rąk i / lub środków dezynfekujących w toaletach, aby zachować zdrowsze środowisko . Technologie toalet bez użycia rąk, takie jak automatyczne dozowniki mydła, stają się coraz bardziej popularne ze względu na korzyści dla zdrowia.

Badania wykazały, że użytkownicy publicznych toalet myją ręce o 50% częściej w środowisku bezdotykowym. Posiadanie automatycznych dozowników mydła / środków odkażających w firmowej toalecie oferuje wiele korzyści, w tym:
 

Najważniejsze funkcje automatycznego dozownika środków do dezynfekcji:

  • Zmniejszone ryzyko infekcji krzyżowej
  • Większa satysfakcja pracowników i klientów
  • Zmniejszona liczba chorób i przestojów
  • Promuje praktyki dobrej higieny rąk
Mycie rąk przed posiłkami jest niezbędne dla zdrowego organizmu. Zwykłe mydła nie mogą zabić wszystkich zarazków i brudu rąk. Dlatego przed posiłkami należy dwukrotnie umyć ręce środkiem odkażającym. Jest to jeden z najlepszych dozowników do dezynfekcji rąk do domów, biur i szkół. Działa inaczej niż zwykłe butelki środka do dezynfekcji rąk.

Ponadto ten dozownik zawiera bezdotykową pompkę czujnikową. Ta pompka z czujnikiem działa automatycznie po wykryciu dłoni. Co więcej, to narzędzie zapobiega przenoszeniu zarazków z jednej ręki do drugiej. Zapewnia również płynny przepływ mydła podczas mycia rąk. Co więcej, ten dozownik nie rdzewieje pod wpływem wody.

Dozowniki środka dezynfekującego do rąk służą do utrzymywania higieny przy jednoczesnym oszczędzaniu wody i zabijaniu zarazków. Jest środkiem do dezynfekcji rąk, gdy brakuje wody i mydła. Zwykle jest korzystniejszy niż jakikolwiek inny roztwór do mycia rąk.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog higieny
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl