(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Blog higieny2 » Jak odmienić swoją toaletę w pracy?

Jak odmienić swoją toaletę w pracy?

Data dodania: 05-10-2020 Wyświetleń: 120
Miejsce pracy powinno być zorganizowanym, higienicznym i przyjaznym miejscem dla firm. Jednak dla wielu z nas wydaje się, że w łazience o tym zapomniano, co skutkuje ponurą i niezbyt zachęcającą przestrzenią. Jest jednak kilka prostych zmian, które możesz wprowadzić w ogólnym wyglądzie i czystości swojej łazienki, co pozwoli na znacznie ładniejsze pomieszczenie, które będzie odzwierciedlać resztę miejsca pracy.
 

Wstrzyknij trochę koloru

Aranżacje toalet publicznychW łazienkach do pracy łatwo zapomnieć o kolorystyce, ale to jeden z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na zmianę dynamiki pomieszczenia. Zazwyczaj łazienki w profesjonalnych wnętrzach mają bardzo podstawową paletę kolorów, co skutkuje martwym i nieatrakcyjnym otoczeniem. Łatwym sposobem zmiany tego jest zastosowanie kolorowego wyposażenia, takiego jak dekoracyjna grafika ścienna lub kolorowy sprzęt elektryczny. Te subtelne zmiany sprawią, że przestrzeń będzie o wiele bardziej zachęcająca, a także zaktualizują wszelkie przestarzałe elementy, które są obecnie używane.
 

Higiena i porządek

Higiena, ponad wszystko inne, jest najważniejsza dla przekształcenia łazienki. Konieczne jest regularne głębokie czyszczenie, aby usunąć bakterie, plamy lub pleśń, a także upewnić się, że Twoja firma spełnia polskie wymagania prawne. Inwestycja w wysokiej jakości środki czyszczące może naprawdę zmienić wygląd pomieszczenia, a także sprawić, że pozostanie on dłużej czysty. Pracodawcy powinni być również odpowiedzialni za pomoc w utrzymaniu tej przestrzeni w czystości i porządku. Używając znaków z uprzejmymi przypomnieniami, aby pozostawić przestrzeń tak uporządkowaną, jak to tylko możliwe, wspólna łazienka będzie miała większe szanse na pozostanie w nowym, czystym stanie, w którym ją przekształciłeś.
 

Zapach jest wszystkim

Umywalka, która ma nieustanny nieprzyjemny zapach, sprawi, że łazienka będzie jeszcze bardziej nieprzyjemna. Badania pokazują, że zapach ma duży wpływ na nastroje ludzi, dlatego zdecydowanie warto to poprawić, aby przynosić korzyści pracownikom. Na szczęście zapach można łatwo usunąć, regularnie czyszcząc i instalując odświeżacze powietrza, aby pomieszczenie pachniało jak najświeższe przez cały dzień. Odświeżacze powietrza mają wiele różnych zapachów, a ich regularna zmiana również poprawia nastrój osób korzystających z łazienek. W rezultacie jest to istotna część etykiety wspólnej toalety i może mieć największy wpływ na to, jak pracownicy będą cenić tę przestrzeń.
 

Dozowniki odświeżaczy powietrza w aerozolu

Dostępne w handlu dozowniki odświeżaczy powietrza są absolutnie niezbędne iw zależności od wielkości łazienki może być ich kilka. Nie martw się - nie są one zbyt kosztowne. Dozowniki odświeżaczy powietrza w aerozolu można umieścić wysoko na ścianie (możesz ich nawet nie zauważyć, chyba że będziesz tam podczas rozpylania) i zaprogramować do dozowania zapach według własnego wyboru w odstępach czasu, które uznasz za stosowne. Łazienki o intensywnym użytkowaniu wymagają częstego dozowania, aby wyeliminować zapachy spowodowane częstym korzystaniem z toalety. Nie pozwól, aby w dozowniku zabrakło wkładu. Jest to jeden z głównych grzechów, który powoduje utrzymywanie się nieprzyjemnych zapachów.
 

Dlaczego warto również rozważyć składany przewijak / stół do przewijania na ścianie

W przeciwieństwie do modelu na kółkach, przewijak ścienny składany jest mocno zakotwiczony w miejscu. Możesz rozważyć obie opcje. Ponieważ zajmujący mało miejsca przewijak na ścianie jest niezwykle praktyczny. Stanowisko do przewijania dzieci ścienne, nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania pieluch i wilgotnych chusteczek.
 

Zmiana materiału

Niektóre materiały używane w łazienkach są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości niż inne. Na przykład płytki zbierają bakterie i brud w zaprawie, która oddziela każdą płytkę, co bardzo utrudnia ich czyszczenie. Zamień te cechy na gładszy materiał, taki jak linoleum, aby stworzyć powierzchnię, która jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu. Kolejną prostą zmianą są udogodnienia, które zapewnia miejsce pracy w łazience. Na przykład łatwy dostęp do mydła, ciepłej i zimnej wody, a także suszarki do rąk lub dozownika ręczników papierowych zapewni pracownikom higienę i zadowolenie z dostępu i korzystania z przestrzeni wspólnych.

Jeśli uważasz, że Twoja łazienka wymaga dokładnego czyszczenia, zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów czyszczących . Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najszerszą gamę produktów i urządzeń czyszczących w najlepszej cenie online. Lub zadzwoń do nas pod numer 508 146 279, aby porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o tym, który środek czyszczący będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog higieny
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl