(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Blog2 » Jak odmienić swoją toaletę w pracy?
Promocje
Kosz na śmieci 20 litrów ze stali nierdzewnej połysk

Kosz na śmieci 20 litrów ze stali nierdzewnej połysk130,77 zł115,00 zł brutto93,50 zł netto

Kosz na śmieci z popielnicą prostokątna zewnętrzna czarna

Kosz na śmieci z popielnicą prostokątna zewnętrzna czarna241,67 zł225,00 zł brutto182,93 zł netto

Stojak łazienkowy na szczotkę do WC i papier toaletowy

Stojak łazienkowy na szczotkę do WC i papier toaletowy112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Łazienkowy Kosz na śmieci 5 litrów stal nierdzewna satyna

Łazienkowy Kosz na śmieci 5 litrów stal nierdzewna satyna51,43 zł48,34 zł brutto39,30 zł netto

Rękawice diagnostyczne lateksowe XS

Rękawice diagnostyczne lateksowe XS59,92 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Szorowarka jednotarczowa do posadzek VIPER LS160HD

Szorowarka jednotarczowa do posadzek VIPER LS160HD6 973,73 zł6 212,45 zł brutto5 050,77 zł netto

Kosz na śmieci z popielnicą 8L

Kosz na śmieci z popielnicą 8L87,47 zł74,73 zł brutto60,76 zł netto

Kontakt
  • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
    NIP: 738-190-32-10
  • E-mail:sklep@esilver.eu
  • Telefon(18) 354 37 67
  • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Jak odmienić swoją toaletę w pracy?

Data dodania: 05-10-2020 Wyświetleń: 433

Miejsce pracy powinno być zorganizowanym, higienicznym i przyjaznym miejscem dla firm. Jednak dla wielu z nas wydaje się, że w łazience o tym zapomniano, co skutkuje ponurą i niezbyt zachęcającą przestrzenią. Jest jednak kilka prostych zmian, które możesz wprowadzić w ogólnym wyglądzie i czystości swojej łazienki, aby to pomieszczenie odzwierciedlało standard całego miejsca pracy. Jak zadbać o czystość i świeżość WC w miejscu pracy? Jak zmienić wyposażenie toalet pracowniczych, aby zapewnić maksimum komfortu pracownikom? Co zrobić, żeby biurowa łazienka była czysta i prezentowała się jak najlepiej?

Wstrzyknij trochę koloru do biurowej łazienki

Aranżacje toalet publicznych

W łazienkach do pracy łatwo zapomnieć o kolorystyce, ale to jeden z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na zmianę dynamiki pomieszczenia. W łazienkach biurowych dominują biele i pastelowe odcienie, które kojarzą się z czystością. Zazwyczaj łazienki w profesjonalnych wnętrzach mają bardzo podstawową paletę kolorów, co skutkuje martwym i nieatrakcyjnym otoczeniem. Łatwym sposobem zmiany tego jest zastosowanie kolorowego wyposażenia, takiego jak dekoracyjna grafika ścienna lub kolorowy sprzęt elektryczny. Te subtelne zmiany sprawią, że przestrzeń będzie o wiele bardziej zachęcająca, a także zaktualizują wszelkie przestarzałe elementy, które są obecnie używane.

Dla higienicznych warunków pracy warto zadbać o czystość ścian w toaletach i łazienkach. Wszystkie pomieszczenia higieniczno-sanitarne powinny być przede wszystkim czyste, zapewniać bezpieczne i higieniczne korzystanie z nich przez  wszystkich pracowników. Zachowanie takich warunków jest obowiązkiem pracodawcy.

Higiena i porządek w toalecie biurowej

Higiena, ponad wszystko inne, jest najważniejsza w miejscu pracy. Konieczne jest regularne głębokie czyszczenie, aby usunąć bakterie, plamy lub pleśń, a także upewnić się, że Twoja firma spełnia polskie wymagania prawne. Każdy pracodawca ma obowiązek utrzymać pomieszczenie, takie jak łazienka i WC, w stanie zapewniającym bezpieczne korzystanie z nich. Zasady regulujące standardy higieny w miejscu pracy określa Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie  ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Inwestycja w wysokiej jakości środki czyszczące może naprawdę zmienić wygląd pomieszczenia, a także sprawić, że pozostanie on dłużej czysty. Pracodawcy powinni być również odpowiedzialni za pomoc w utrzymaniu tej przestrzeni w czystości i porządku. Używając znaków z uprzejmymi przypomnieniami, aby pozostawić przestrzeń tak uporządkowaną, jak to tylko możliwe, wspólna łazienka będzie miała większe szanse na pozostanie w nowym, czystym stanie. Zdecydowana większość pracowników biurowych zwraca uwagę na poziom czystości toalet w swoich miejscach pracy. Pracownicy biurowi wyrażają wyraźne oczekiwanie wyższych standardów nie tylko w miejscu stanowiska pracy, ale też w pomieszczeniach higienicznych. Z powodu złych warunków sanitarnych w biurowych toaletach można odnotować częstszą absencję kadry pracowniczej i mniejszą efektywność działania pracowników.

Nieodpowiednie warunki sanitarne i niski poziom czystości toalet w zakładzie pracy to spory problem, dlatego warto zadbać o regularne utrzymanie czystości w łazienkach.

Zapach jest wszystkim

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś z nieprzyjemnym zapachem biurowych ubikacji. Umywalka, która ma nieustannie przykry zapach sprawi, że łazienka będzie jeszcze bardziej nieprzyjemna. Badania pokazują, że zapach ma duży wpływ na nastroje ludzi, dlatego zdecydowanie warto to poprawić, aby przynosić korzyści pracownikom. Na szczęście zapach można łatwo usunąć, regularnie czyszcząc i instalując odświeżacze powietrza, aby pomieszczenie pachniało jak najbardziej świeżo przez cały dzień. Odświeżacze powietrza mają wiele różnych zapachów, a ich regularna zmiana również poprawia nastrój osób korzystających z łazienek. W rezultacie jest to istotna część etykiety wspólnej toalety i może mieć największy wpływ na to, jak pracownicy będą cenić tę przestrzeń.

Dozowniki odświeżaczy powietrza w aerozolu

Dostępne w handlu dozowniki odświeżaczy powietrza są absolutnie niezbędne i w zależności od wielkości łazienki może być ich kilka. Nie martw się - nie są one zbyt kosztowne. Dozowniki odświeżaczy powietrza w aerozolu można umieścić wysoko na ścianie (możesz ich nawet nie zauważyć, chyba że będziesz tam podczas rozpylania) i zaprogramować do dozowania zapach według własnego wyboru w odstępach czasu, które uznasz za stosowne. Łazienki o intensywnym użytkowaniu wymagają częstego dozowania, aby wyeliminować zapachy spowodowane częstym korzystaniem z toalety. Nie pozwól, aby w dozowniku zabrakło wkładu. Jest to jeden z głównych grzechów, który powoduje utrzymywanie się nieprzyjemnych zapachów.

Dlaczego warto również rozważyć składany przewijak / stół do przewijania na ścianie

W przeciwieństwie do modelu na kółkach, przewijak ścienny składany jest mocno zakotwiczony w miejscu. Możesz rozważyć obie opcje. Ponieważ zajmujący mało miejsca przewijak na ścianie jest niezwykle praktyczny. Stanowisko do przewijania dzieci ścienne, nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania pieluch i wilgotnych chusteczek.

Zmiana materiału

Niektóre materiały używane w łazienkach są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości niż inne. Na przykład płytki zbierają bakterie i brud w zaprawie, która oddziela każdą płytkę, co bardzo utrudnia ich czyszczenie. Zamień te cechy na gładszy materiał, taki jak linoleum, aby stworzyć powierzchnię, która jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu. Kolejną prostą zmianą są udogodnienia, które zapewnia miejsce pracy w łazience. Na przykład łatwy dostęp do mydła, ciepłej i zimnej wody, a także suszarki do rąk lub dozownika ręczników papierowych zapewni pracownikom higienę i zadowolenie z dostępu i korzystania z przestrzeni wspólnych.

Jeśli uważasz, że Twoja łazienka wymaga dokładnego czyszczenia, zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów czyszczących. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najszerszą gamę produktów i urządzeń czyszczących w najlepszej cenie online. Zadzwoń do nas pod numer 508 146 279, aby porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o tym, który środek czyszczący będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl