(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Rejestracja

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika / Dane odbiorcy

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Województwo:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres e-mail.
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówień.
 
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Administratora sklepu esilver.eu, PHU SILVER Bartłomiej Srebro, Wola Łużańska 203, 38-322 Łużna, NIP 738-190-32-10, REGON 42929122 w celu realizacji zamówień składanych w sklepie m.in przekazanie danych kurierowi, aby mógł doręczyć przesyłkę, informacji drogą SMS o statusie zamówienia, informacji związanych z obsługą klienta i korzystaniem przeze mnie z sklepu.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.


 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl