(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Oferta spersonalizowana

Oferta spersonalizowana

Jesteśmy więcej niż sklepem internetowym - doradzamy i wspieramy długoterminowo!

Jesteśmy więcej niż „tylko” sklep internetowy - nasze korzenie sięgają świata artykułów sanitarnych, sprzedaży detalicznej i sprzedaży hurtowej - znany również jako B2B . Przez cały rok współpracujemy z firmami sprzątającymi i działami sprzątania w dużych firmach, a także z firmami instalacyjnymi , eksterminatorami , deweloperami, szkołami i domami opieki, szpitalami , hotelarstwem , gastronomią, sklepami detalicznymi i nie tylko, dostarczając im nasze towary i usługi.

Patrzymy na siebie jako na ekspertów w dziedzinie urządzeń sanitarnych i branży higienicznej - nasze zadanie zaczyna się najczęściej od ustalenia, czym właściwie jest rozwój / projekt , ocena potrzeb i w razie potrzeby szerokie konsultacje - wtedy będzie to następnie ofertę ze szczegółowym przeglądem i opracowaniem strategicznego planu logistycznego, który będzie odpowiadał potrzebom.

Ponadto, długoterminowo wspieramy wiele naszych projektów w postaci dostępnych części zamiennych , a także materiałów uzupełniających i eksploatacyjnych , takich jak różnego rodzaju papier higieniczny i butelki do napełniania, aerozole i wkłady mydlane.
 

Doskonała obsługa:

Jako specjalista w segmencie wyposażenia toalet i higieny możesz zaufać naszym usługom i kompetencjom i budować na nich. Jeśli chodzi o niestandardowe oferty, kwestią techniczną dotyczącą produktu lub przetargu, nasi pracownicy chętnie pomogą.
 

Rozwiązania produktowe:

Swoimi produktami obsługujemy cały segment sanitarno-higieniczny. Naszym celem jest przedstawienie naszym klientom szerokiego i atrakcyjnego asortymentu.

Oprócz produktów efektywnych kosztowo, w których na czele stoi przede wszystkim funkcjonalność i wydajność, oferujemy również produkty wysokiej jakości i pięknie zaprojektowane, które przekonują długą żywotnością.
 

Wytworzone na zamówienie:

Czy jeden z naszych standardowych produktów nie pasuje lub chcesz zmodyfikować produkt ? A może szukasz produktu, którego nie znalazłeś w naszym sklepie? Inne wymiary lub inne kolory? Żaden problem, ściśle współpracujemy z naszymi producentami i dostawcami i zawsze staramy się zapewnić Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
 

Marki i asortyment:

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór artykułów sanitarno-higienicznych wszystkich typów i rozmiarów, zarówno do użytku prywatnego, jak i przemysłowego oraz hotelarskiego. Znajdziesz tu również bardzo kompletną gamę przewijaków oraz produktów dla niemowląt i dzieci, a także to, co jest szczególnie potrzebne w okresie pandemii Covid 19: środki do dezynfekcji rąk, dozowniki płynów do dezynfekcji rąk, maseczek ochronnych z filtrem, które również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Szukasz konkretnej marki lub linii wzorniczej? Zebraliśmy pełny przegląd naszych marek od A do Z , a także najważniejsze linie projektowe naszych producentów. Naszych atutów jest wiele i bardzo dużą wagę przywiązujemy do dokładnej i rzetelnej realizacji Państwa zamówienia oraz absolutnej satysfakcji naszych klientów!
 

Zaufanie i kontakt:

Od ponad 25 lat z niecierpliwością czekamy na stale powiększającą się bazę klientów w całej Polsce z wieloma różnymi klientami i firmami, które zaufały naszym produktom i usługom. Nie tylko ze względu na oferowaną obsługę i satysfakcję klienta, która jest dla nas najważniejsza.

Poproś o indywidualną ofertę i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń na infolinię serwisową!

Biuro firmy:
P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
ul. Tadeusza Kościuszki 38A
38-300 Gorlice
woj. małopolskie
pow. gorlicki

Obsługa klienta:
poniedziałek - piątek
7:00 - 17:00

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl