Opis produktu
Pojemnik łazienkowy na składane ręczniki papierowe
Łazienkowy podajnik na jednorazowe ręczniki papierowe w składce ZZ doskonale sprawdzi się w łazienkach o małym i średnim natężeniu ruchu. Obudowa dozownika wykonana z tworzywa sztucznego ABS w kolorze białym. Do podajnika pasują ręczniki papierowe o mniejszych wymiarach, jednorazowo mieści się ok. 500 listków. Na przodzie obudowy znajduje się wizjer do kontroli poziomu pozostałych wewnątrz ręczników. Podajnik wyróżnia się ciekawym designem i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa z tworzywa jest łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji. Szczególnie polecany do szkolnych toalet, gabinetów lekarskich, hoteli, czy restauracji.
- Materiał: wzmocnione tworzywo sztuczne ABS
- Kolor: biały
- Przeznaczenie: jednorazowe ręczniki papierowe w składce ZZ zalecane umieszczanie ręczników pod lekkim kątem (nie na płasko)
- Pojemność: 500 listków
- Zamykany na kluczyk
- Montowany do ściany za pomocą wkrętów (w zestawie) lub można go przykleić do ściany za pomocą dołączonej specjalnej płytki montażowej (brak taśmy dwustronnej w zestawie)
- Okienko kontrolne z przodu obudowy
- Ciekawy design
- Odporny na uszkodzenia mechaniczne
- Wymiary: wysokość 27,5 cm x szerokość 27 cm x głębokość 12,5 cm
- Gwarancja: 24 miesiące