(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Suszarki2 » Suszarki do rąk3 » Suszarki do rąk plastikowe
Promocje
Suszarka do rąk 2500W ABS biała

Suszarka do rąk 2500W ABS biała380,00 zł345,00 zł brutto280,49 zł netto

Podajnik ręczników papierowych ZZ USO

Podajnik ręczników papierowych ZZ USO67,65 zł63,99 zł brutto52,02 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy RANGE

Pojemnik na papier toaletowy RANGE79,70 zł63,00 zł brutto51,22 zł netto

Szczotka WC Roxanne WZ2 - połysk

Szczotka WC Roxanne WZ2 - połysk23,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Odświeżacz powietrza Zapach Pieniędzy Mediclean 500 ml

Odświeżacz powietrza Zapach Pieniędzy Mediclean 500 ml23,31 zł24,35 zł brutto19,80 zł netto

Czyściwo papierowe w bardzo dużej roli 1230 m Katrin Basic

Czyściwo papierowe w bardzo dużej roli 1230 m Katrin Basic84,60 zł134,72 zł brutto109,53 zł netto

Dol-Sept Clean dezynfekcja powierzchni 1 L

Dol-Sept Clean dezynfekcja powierzchni 1 L31,16 zł18,12 zł brutto16,78 zł netto

Suszarki do rąk plastikowe

Sortowanie
Filtry

Ciche suszarki do rąk


Ważne jest, aby Twoja łazienka była jak najbardziej wygodna dla personelu i klientów. Duża część tego ma na celu zapewnienie cichej pracy suszarki do rąk. Nowoczesne suszarki do rąk z naszej oferty przechodzą szeroko zakrojone testy, aby zapewnić, że działają tak cicho, jak to możliwe, a ich głośność mierzona jest w ściśle określonych warunkach laboratoryjnych. Co ważniejsze, te testy mają na celu upewnienie się, że nadal mogą działać na wysokim poziomie - nie ma sensu wybierać prawie bezgłośnego modelu, który wymaga wieków, aby wysuszyć dłonie!
 

Dlaczego suszarki do rąk są głośne?


Nie ma czegoś takiego jak cicha suszarka do rąk. Dzieje się tak, ponieważ używają turbiny do wdmuchiwania powietrza na dłonie, co naturalnie powoduje hałas. Jak można się spodziewać, im więcej powietrza porusza turbina, tym więcej emituje hałasu, dlatego szybsze i mocniejsze suszarki do rąk są nieco głośniejsze. Podczas gdy niektóre modele mogą wykorzystywać technologię tłumienia hałasu, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego przez nie hałasu, nadal będziesz mieć coś w rodzaju kompromisu między mocą, czasem suszenia i hałasem. Pamiętaj o tym, zastanawiając się, która suszarka do rąk jest najlepsza dla Twojej firmy.
 

Dlaczego potrzebujesz cichej suszarki do rąk?


Głośna suszarka do rąk może być naprawdę niewygodna dla niektórych osób, szczególnie dla osób z aparatami słuchowymi, chorobami psychicznymi lub autyzmem. Nie nadają się również do małych biur, kawiarni lub innych miejsc, w których dźwięk może przenikać przez ściany i przeszkadzać personelowi i klientom w innych pomieszczeniach.

Jeśli masz cichą suszarkę do rąk, Twoja łazienka natychmiast stanie się bardziej przyjazna i wygodna dla każdego, kto jej używa. Pomyśl, ile razy pracownicy lub klienci skorzystają z wycieczki do łazienki, aby zebrać myśli lub po prostu zrobić sobie przerwę, nawet jeśli trwa to tylko minutę lub dwie. W końcu jest powód, dla którego Amerykanie nazywają to „toaletą”! Jeśli ktoś wejdzie do Twojej toalety tylko po to, aby powitać go ogłuszająca rakieta, może to źle odbijać się na Twoim biznesie jako całości. Nie zawiedź swojej marki, wybierając zrywającą, grzechotającą suszarkę do rąk - wybierz cichą alternatywę, która odzwierciedla nowoczesne wartości Twojej firmy.
 

Cichobieżne suszarki do rąk są niezbędne w:

  • Domy zdrowotne
  • Żłobki
  • Łazienki przyjazne dla autyzmu
  • Małe firmy, takie jak kawiarnie
  • Małe łazienki o cienkich ścianach
  • Kina
  • Szkoły i uczelnie
 

Jak cicha może być suszarka do rąk?


„Cichy” to dość niejasne określenie. Jak zapewne wiesz, głośność mierzona jest w decybelach (dB). Suszarkę do rąk oceniamy jako cichą, gdy osiąga poziom poniżej 70 dB, czyli mniej więcej tyle samo, co przeciętna rodzina w telewizorze.

Pamiętaj, że różnica zaledwie kilku dB może być naprawdę zauważalna. Odczyt 60 dB jest tylko o połowę głośniejszy niż odczyt 70 dB ze względu na sposób pomiaru decybeli. Oznacza to, że będziesz chciał wypróbować te suszarki do rąk poniżej 60 dB, jeśli głównym problemem jest hałas.

Wybrane produkty promocyjne

12345
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl