(18) 354 37 67

sklep@esilver.eu

https://esilver.eu/1 » Dozowniki2 » Dozowniki płynu do dezynfekcji

Dozowniki płynu do dezynfekcji

Sortowanie
Filtry

Prosty sposób na poprawę higieny rąk - Dozownik środków do dezynfekcji rąk

Środek do dezynfekcji rąk jest coraz ważniejszą częścią współczesnego życia. Dobra higiena nie powinna odnosić się tylko do toalety, ale także do każdej innej części firmy. Dlatego tak ważny jest środek dezynfekujący do rąk - można go używać w celu zmniejszenia zanieczyszczenia krzyżowego w dowolnym miejscu w miejscu pracy.
Wszystko, czego dotykamy, zostaje w pewnym stopniu zanieczyszczone. Przedmioty, których dotykamy częściej, takie jak klawiatury, są często pokryte bakteriami, które przenoszą się na nasze ręce, a następnie na wszystko, czego dotykamy. Regularnie dezynfekując ręce, zmniejszasz liczbę bakterii przenoszonych na przedmioty i powierzchnie w miejscu pracy. Jeśli prowadzisz działalność publiczną, zapewnienie dozowników środków do dezynfekcji rąk, których mogą używać, może zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych w Twojej firmie.
Ta strona zawiera szereg doskonałych dozowników do dezynfekcji rąk, które pomogą Ci poprawić standardy higieny w miejscu pracy. Jeśli już wiesz, czego szukasz, możesz to znaleźć powyżej. Jeśli nie masz pewności, czytaj dalej - nasz przewodnik kupującego pomoże Ci znaleźć odpowiedni dozownik dostosowany do Twoich potrzeb.
 

Różnica między dozownikami mydła a dozownikami środków do dezynfekcji rąk

Środek do dezynfekcji rąk jest inny niż mydło do rąk. Został zaprojektowany tak, aby przylegał do dłoni, dzięki czemu zawarte w nim antybakteryjne substancje chemiczne wydłużają czas kontaktu z bakteriami na skórze. Oznacza to, że większość środków dezynfekujących do rąk jest grubsza i bardziej lepka niż mydło, co może powodować problemy w przypadku zwykłych dozowników mydła. Dozowniki środków do dezynfekcji rąk wymagają mocniejszego mechanizmu pompki, który poradzi sobie z żelem do rąk, więc nie zakładaj, że istniejące dozowniki mydła można zmienić.
Z drugiej strony, wiele ręcznych dozowników żelu radzi sobie z mydłem w płynie, więc większość modeli, które widzisz powyżej, może być używana jako oba. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zainstalować w swojej firmie flotę pasujących jednostek!
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl